Grundejerforeningen Hinderuplund
| Forside | Nyhedsbrev | Formelt | Beboer | Begivenheder | Fotoalbum | Udlån af redskaber |
Generalforsamling
Vedtægter
Deklaration
Udbygninger
Velkomstbrev
Bestyrelsesområde
Arkiv
Kloakker
Tagrenovering

Verner Holm: Nyhavegård, Refsvindinge (2005)

Grundejer-foreningens bestyrelse

Formand

Mikkel Juul Larsen, E46, 51 15 22 44, formand@hinderuplund.net 

Kasserer

Aage Rasmus Lindberg Kromann, H34, 29 12 19 12, kasserer@hinderuplund.net

Næstformand

Martin Lund, E26, 21 12 11 75, martin@hinderuplund.net

Kontaktperson vedr. fester og events

Bestyrelsesmedlemmer

Britta Jørgensen, E22, 65 91 79 20, britta@hinderuplund.net

Sekretær

 

Frank Baaring Rasmussen, H2, 50 85 90 85 frank@hinderuplund.net

Ansvarlig for fællesfaciliteter og kontakt med leverandører

 

Steen Jeppesen, E18, 66 13 02 01, steen@hinderuplund.net

 

Julie Jeppesen, K2, julie-jeppesen@hotmail.com

Redigeret af Otto Leopold
Webmaster: Jeppe Bundsgaard
Sidst opdateret: 26-01-2018
Denne sides adresse: www.hinderuplund.net/gf/formelt/index.php
Udskrift |Site map
SmartSite Publisher