Grundejerforeningen Hinderuplund
| Forside | Nyhedsbrev | Formelt | Beboer | Begivenheder | Fotoalbum | Udlån af redskaber |
Generalforsamling
Vedtægter
Deklaration
Udbygninger
Velkomstbrev
Bestyrelsesområde
Arkiv
Kloakker
Tagrenovering

Grundejerforeningens bestyrelse

 

Formand

Martin Lund, E26, 21 12 11 75 formand@hinderuplund.net

 

Kasserer

Aage Rasmus Lindberg Kromann, H34, 29 12 19 12, kasserer@hinderuplund.net

 

Næstformand

Frank Baaring Rasmussen, H2, 50 85 90 85 frank@hinderuplund.net

Ansvarlig for fællesfaciliteter og kontakt med leverandører

 

Bestyrelsesmedlemmer

Julie Jeppesen, K2, 60 18 80 43, julie@hinderuplund.net

Sekretær

Kontaktperson vedr. fester og events

Ansvarlig for hjemmesiden

 

Rasmus Søgaard Hansen, H11, 28 86 22 88, rasmus@hinderuplund.net

Ansvarlig for facebook

 

Jesper Tinggaard Svendsen, E19, jesper@hinderuplund.net

Ansvarlig for velkomstbrev og velkomst til nye i området

 

Grethe Leopold, E36, 22 76 39 20, leopold@hinderuplund.net 




 

Verner Holm: Nyhavegård, Refsvindinge (2005)

Redigeret af Julie Jeppesen
Webmaster: Jeppe Bundsgaard
Sidst opdateret: 26-07-2018
Denne sides adresse: www.hinderuplund.net/gf/formelt/index.php
Udskrift |Site map
SmartSite Publisher